V e-shopu www.mikroskopy-arsenal.cz najdete kvalitní a spolehlivé kovové mikroskopy se skleněnou optikou.

Nechybí zde mikroskopy pro děti jako vhodný dárek, školní či studentské mikroskopy, laboratorní mikroskopy, průmyslové mikroskopy, mikroskopy s temným polem (Darkfield)stereomikroskopy a další speciální přístroje pro nejrůznější použití ve školách, průmyslu i zdravotnictví.

Vítejte v e-shopu mikroskopy-arsenal.cz!

V novém e-shopu mikroskopy-arsenal.cz najdete kvalitní, levné a hlavně spolehlivé dětské mikroskopy, školní mikroskopy, laboratorní mikroskopy, stereoskopické mikroskopy, průmyslové mikroskopy a další speciální přístroje pro nejrůznější použití. Pokud se v záplavě informací a modelů ztrácíte, rádi vám s výběrem pomůžeme. Po více než 20 letech zkušeností s mikroskopy si troufáme říci, že vám dokážeme doporučit kvalitní a cenově přiznivý mikroskop, který vám bude po všech stránkách co nejlépe vyhovovat.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Novinky

Zbrusu nová fotogalerie na www.prumyslovy-mikroskop.cz

19.03.2014 14:56
Připravili jsme pro Vás novou fotogalerii plnou obrázků krásných kamenů, různých průmyslových vzorků nebo i soli a cukru z  různých typů...

NOVÝ stereomikroskop s náklopnou hlavicí!

27.02.2014 18:07
Máte rádi kvalitu a pohodlí zároveň? Podívejte se na parametry nového stereomikroskopu s náklopnou hlavicí ZDE...!

Váš nový e-shop mikroskopy-arsenal.cz!

30.10.2013 07:06
Kvalitní, levné a hlavně spolehlivé mikroskopy s perfektním servisem. Pojďte si vybrat!
Všechny články

Upozorňujeme, zejména konkurenční firmy, že obsah webu www.mikroskopy-arsenal.cz je majetkem společnosti ARSENAL s. r. o. a řídí se autorským právem. Neautorizované použití fotografií a/nebo textů je porušením autorských práv a bude řešeno právní cestou.