Informace o nás

Společnost ARSENAL s. r. o. byla založena v roce 1993. Za dobu svého více jak 20 letého působení na trhu mikroskopické a zobrazovací techniky si vybudovala pozici jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů tohoto sortimentu v celé České republice s kontakty i do zahraničí.

Výhody, které Vám přinese pořízení přístrojů značky ARSENAL:

  • výhodný poměr cena/výkon,
  • perfektní předprodejní i poprodejní servis,
  • bezplatný návrh celkového systému podle Vašich individuálních požadavků,
  • možnost zapůjčení zvoleného přístroje,
  • významná část sortimentu skladem po celý rok,
  • promptní vyřízení veškerých dodávek,
  • zaškolení uživatelů zdarma,
  • prodloužená záruční doba v délce až 5 let,
  • servis výměnným způsobem.

Pro koho vybíráme mikroskopy ARSENAL?

Dodáváme široký sortiment mikroskopické a zobrazovací techniky pro potřeby jak školství, tak i zdravotnictví a ostatních vysoce specializovaných pracovišť v oblasti vědy, techniky a průmyslu. Všechny modely vybíráme tak, aby reflektovaly současný technický vývoj a zároveň uspokojily široké potřeby a vysoké nároky našich zákazníků. Pro veškeré přístroje jsou však společné perfektní obraz a rozumná cena. Přístroje značky ARSENAL se velmi snadno a pohodlně ovládají, a proto jsou populární nejen u studentů a učitelů, ale rovněž u pracovníků laboratoří, výzkumných ústavů a všude tam, kde mají mikroskopy jak nárazové, tak i každodenní využití.

Certifikát ISO 9001:2015 - systém řízení kvality

Společnost ARSENAL s. r. o. se trvale snaží o zvyšování kvality poskytovaných služeb a jejím prvořadým cílem je spokojenost zákazníků. Certifikát ISO 9001:2015 je pro naše zákazníky zárukou toho, že u nás vždy najdou kvalitu, kterou očekávají.

V srpnu roku 2004 proběhl certifikační audit, na jejímž základě byl společnosti ARSENAL, jako první české společnosti svého druhu, vystaven certifikát systému řízení kvality, stvrzující plnou kompatibilitu kvality poskytovaných služeb s požadavky mezinárodních norem ISO 9001. Tento certifikát nám byl udělen renomovanou švýcarskou společností SGS Czech Republic s. r. o., světovým leaderem certifikačních služeb.

Kvalita naší práce je pravidelně prověřována vnitřními audity a jednou ročně se koná dozorový audit, při němž je systém řízení kvality a jeho shoda s normami ISO 9001 podroben kontrole nezávislého certifikačního orgánu. V září roku 2022 proběhl poslední velký recertifikační audit, kdy byla shledána 100% shoda systému řízení kvality společnosti ARSENAL s požadavky normy ISO 9001:2015 a zpráva zdůraznila jako pozitivum právě zaměření společnosti ARSENAL s. r. o. na zákazníka a jeho potřeby. Vydaný certifikát je platný od 28. září 2022 do 27. září 2025.

Certifikát ISO 9001:2015