Školy u nás nakupují mikroskopy výhodně!

Mikroskop šitý na míru

Společnost Arsenal klade velký důraz na zcela individuální přístup k zákazníkovi. Vaše přání a požadavky nebereme na lehkou váhu a vždy se snažíme najít řešení šité přímo na míru.

ZDARMA návrh mikroskopů či speciálních sestav

Podle Vašeho zadání Vám ZDARMA vypracujeme návrh na nejvhodnější přístroj a budeme ho upravovat do té doby, dokud s ním nebudete zcela spokojeni a než perfektně vyhoví Vašim potřebám, přáním a požadavkům.


Výhodný poměr cena/výkon

Školní mikroskopy pro Vás vybíráme tak, aby vyhověly nejen Vašim požadavkům na kvalitu, bezpečnost a pohodlnou manipulaci, ale zejména aby pro Vás byly cenově dostupné.

Perfektní předprodejní i poprodejní servis

Vždy dobře naladěný a všem řešením otevřený profesionální tým se o Vás postará jak při výběru nejvhodnějšího modelu, tak při nezbytném servisu Vašich přístrojů. Zkonzultovat s námi můžete veškeré otázky ohledně parametrů přístrojů, péče o mikroskop, vhodného příslušenství, následného servisu, apod.


ZDARMA možnost vyzkoušení či zapůjčení zvoleného přístroje

Abyste nekupovali zajíce v pytli, je vhodné si přijít vybraný mikroskop vyzkoušet. Pokud se nemůžete dostav Vy k nám, přijedeme Vám mikroskop předvést my. Mikroskop Vám můžeme i zapůjčit, abyste si v klidu vyzkoušeli všechny jeho funkce a případně doladili Vaše požadavky. Vyzkoušení a zapůjčení mikroskopu je ZDARMA, doprava je účtována podle platného ceníku.

Dárky k mikroskopu

Ke každému mikroskopu dostáváte  ZDARMA antistatickou utěrku na čištění optiky a protiprachový kryt, který ochrání Váš mikroskop před nečistotami. Podle výše objednávky jsme schopni Vám vyjít vstříc a nabídnout dopravu ZDARMA nebo přidat jiný DÁREK např. podložní, krycí sklíčka nebo hotové mikroskopické preparáty.


Záruka až 5 let

Na všechny mikroskopy standardně poskytujeme záruku 2 roky. Prodlouženou, až 5-ti letou záruku, můžete získat v rámci speciálních servisních programů, které Vám přinesou nejen již zmíněnou 5-letou záruku, ale také, díky správné péči o Vaše přístroje, i dlouhodobě trvající kvalitní obraz, prodloužení životnosti Vašich přístrojů a snížení nákladů na opravy a náhradní díly. Veškeré informace Vám rádi poskytneme na e-mailu mikroskopy@arsenal.cz nebo na tel. 261 222 561 nebo mobilu 720 518 657.

Instalace přístrojů, zaškolení obsluhy a vydání Protokolu o zaškolení ZDARMA

V případě, že si přejete mikroskopy nainstalovat a zaškolit obsluhu, jsme připraveni Vám přístroje dovézt a vydat Protokol o zaškolení ZDARMA v rámci dopravy.
 

 Neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku připravenou na míru Vašim potřebám